ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

گیل یار

محمود طیاری


محمود طیاری نوزدهم اسفند ۱۳۱۷ در رشت زاده شد. اولین ‌مجموعه داستان‌های ‌کوتاه وی ”خانه فلزی“- شامل پانزده داستان، دو  نمایشِ تک‌پرده و‌ یک طرح- در پاییز ۱۳۴۱،   مجموعه‌ی طرح‌های روستایی” کلاغ‌ها- ۱۳۴۴ “

عبدالفتاح فومنی

 

ad57
عبدالفتاح فومنی مؤلف تاریخ گیلان، تاریخی محلی برای گیلان است. این کتاب وقایع رخ داده بین سالهای ۹۲۳ تا ۱۰۳۸ هجری / ۱۵۱۷–۱۶۲۸ میلادی را پوشش می‌دهد.

محمد فرخ طلب فومنی


در رشته ی نرم افزار رایانه، موفق به اخذ مدرک کاردانی شد و پس از تغییر رشته، به رشته ی زبان و ادبیات فارسی ورود کرد و در حال حاضر در حال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد در این رشته است.

محمود پاینده لنگرودی


محمود پاینده لنگرودی (۱۳۱۰–۱۳۷۷) شاعر و مؤلف.او در سال ۱۳۱۰ در لنگرود متولد شد و به گیلکی و فارسی اشعار جالبی سروده‌است.

حمید نظرخواه علیسرایی


«حمید نظرخواه علیسرایی» شاعر، پژوهشگر و روزنامه نگار در سال 1357 در روستای پیرموسی کوچصفهان متولد شد. وی پس از اخذ دیپلم در رشته مدیریت امور فرهنگی موفق به اخذ درجه کارشناسی شد.

کامبیز صدیقی کسمایی


کامبیز صدیقی کسمایی در خرداد ماه 1320 در شهرستان رشت دیده به جهان گشود. پدرش حسین و پدر بزرگش صدیق الرعایا فرماندار کسما در دوره ناصرالدین شاه بود.

جهانگیر سرتیپ‌پور


جهانگیر سرتیپ‌پور (ششم آذرماه ۱۲۸۲ ش در محله سبزه میدان رشت - هفتم آذرماه ۱۳۷۱ ش در تهران) ترانه سرا، نویسنده، هنرمند و سیاستمدار گیلانی بود.

رحمت موسوی


رحمت موسوی شاعر معاصر گیلان سال ۱۳۱۵ در شهر رشت و در خانواده ای اهل شعر و ادب به دنیا آمد .او تحصیلاتش را در زادگاه خود رشت به پایان رساند

کیوان پندی


کیوان پندی محقق و پژوهشگر گیلانی به سال ۱۳۵۳ درشهر رشت تولد یافته وپس از آن درشهر مجسمه های ایران « فومن » رشد نموده ودراین شهر تحصیلات خود را به پایان برده است .

پونه نکویی - شاعر


متولد ۱۸ دی ۶۴ و ساکن شهر ساحلی بندرانزلی است ایشان از سال ۸۵ کارشناس امور دانشجویی فرهنگی ست و سالهاست در حوزه ادبيات پايداری و كودك و نوجوان فعاليت دارد.

جواد منفرد - شاعر


متولد سال ۶۱ در شهرستان رشت است تحصیلات خود را در رشته حسابداری به پایان رسانده وحدود دو دهه است که با شعر گره خورده و چندان اهل جشنواره و کنگره ها نبوده و نیست

.


خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید: