ییلاق سلانسر

سلانسر نام روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان رودبار و از مناطق ییلاقی رستم آباد رودبار می باشد. روستای سلانسر در پانزده کیلومتری شهرستان رودبار قرار گرفته است، و یکی از مناطق گردشگری رودبار به حساب می آید. ییلاق سلانسر در ارتفاع ۱۲۵۰ متری از سطح دریا قرار دارد. با سفر به ییلاق سلانسر می توانید از طبیعت بی نظیر آن لذت ببرید. با خرید ویلا زیباکنار و ویلا در گیلان در منطقه ای پر از جاذبه های گردشگری و طبیعی صاحب ویلا شوید.

ییلاق سلانسر و ویژگی های منطقه

ییلاق سلانسر دارای دشت وسیع با پوشش گیاهی سر سبز و گل های متنوع وحشی و گیاهان دارویی امکانات فوق العاده ای را برای سپری کردن یک روز شیرین در اختیار شما قرار می دهد، تا علاوه بر تفریح از فضای اطراف نیز موج آرامش را دریافت کنید. وجود درختان تنومند و قوی در میان دشت ها و علفزارها زیبایی خاصی را به منطقه ییلاقی سلانسر بخشیده است. مه گرفتی ییلاق سلانسر درفصول مختلف سال بویژه در فصل بهار و پاییز قطه ای از زیبایی بهشت را برایمان نمایان می کند.

دامنه ییلاقی سلانسر بهشتی به وسعت یک دید وسیع را در اختیار ما قرار میدهد، که باید با چشم و دل این زیبایی را دید و لمس نمود. خرید ویلا زیباکنار و ویلا در گیلان و همچنین فروش ویلا زیباکنار توسط شرکت آرش این امکان را به شما می دهد تا خیلی راحت ویلایی متناسب با سلیقه خود در منطقه خوش آب و هوای گیلان تهیه نمایید.

ییلاق سلانسر با طبیعت بی نظیر ، وجود کوهستان ها ، طبیعت دل انگیر و چشمه های آب روان یکی از مناطق گردشگری ایران را تشکیل می دهد، که حتما باید از آن دیدن کرد. این ییلاق زیبا علاوه بر داشتن منابع طبیعی و طبیعت دل انگیر دارای آثار تاریخی منحصر بفردی همچون قلعه لشگرگاه که طبق برآورد تاریخ به سده ۵ تا ۷ هجری قمری باز می گردد اشاره کرد. این اثر تاریخی در سال ۱۳۸۶ به عنوان یک اثر ملی به ثبت رسیده است

هنگام سفر به ییلاق سلانسر توجه داشته باشید که ییلاق سلانسر به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه دارای تابستانی خنک می باشد و محل مناسبی برای فرار از گرمای طاقت فرسای تابستان است. خرید ویلا زیباکنار و ویلا در گیلان به شما کمک می کند تا صاحب ویلا شوید. شرکت آرش با فروش ویلا زیباکنار درصد آن است که شما محلی برای اقامت و تفریح داشته باشید.

توجه داشته باشید ییلاق سلانسر هیچ گونه امکانات رفاهی همچون لوله کشی آب برق و … ندارد. آب این ییلاق توسط چشمه ای که در منطقه کوهستانی قرار دارد تامین می شود. مردمی که در این ییلاق ساکن هستند بیشتر در فصل تابستان به این ییلاق سفر می کنند.

یک پاسخ ارائه کنید